


Отправка с 06 мая 2026Цену уточняйте
|
Рекомендована площа, м2 |
42 |
|
Потужність охолодження (кВт) |
1,7/4.2/5.0 |
|
Потужність обігріву (кВт) |
1.7/5.40/6.0 |
|
Споживана потужність Охолодження, Вт, ном |
1.05 |
|
Споживана потужність Обігрів, Вт, ном |
1.31 |
|
Сезонний коефіцієнт SEER, |
7.5 (А++) |
|
Сезонний коефіцієнт SCOP |
4.6 (А++) |
|
Фреон |
R32 |
|
Температурний діапазон роботи, C: |
-15/+46 |
|
Розмір труб, мм |
6,35/12.7 |
Компактна й функціональна конструкція білого, чорного, сріблястого кольору відмінно пасує до будь‑якого інтер'єра.
Ефект Коанда оптимізує повітряний потік для створення комфортних умов у приміщенні. Використання заслінок особливої форми дозволяє сформувати спрямований повітряний потік, що забезпечує рівномірніший розподіл температури в усьому приміщенні;
Інтелектуальний термодатчик визначає поточну температуру в приміщенні й рівномірно розподіляє повітря по всій кімнаті, а потім блок переходить в потоковий режим, спрямовуючи тепле або прохолодне повітря у відповідні області;
Daikin residential controller: ви можете керувати внутрішнім блоком, перебуваючи де завгодно, за допомогою спеціальної програми через локальну мережу або Інтернет;
Використовуючи електрони для запуску хімічних реакцій з частинками, що містяться в повітрі, Flash Streamer розщеплює алергени, такі як пилок і грибкові алергени, та усуває неприємні запахи, забезпечуючи більш чисте та якісне повітря;
Практично безшумний: блок працює так тихо, що нічим не видає своєї присутності.
Вибір системи на R-32 зменшує рівень впливу на навколишнє середовище на 68% порівняно з R-410A і безпосередньо знижує споживання енергії завдяки високій енергоефективності;
Показники сезонної ефективності до A+++ у режимах охолодження та нагрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daikin |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 42 кв.м |
| Поток воздуха | 876 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 5400 Вт |
| Мощность охлаждения | 4200 Вт |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 21 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1050 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1310 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 798 мм |
| Глубина внутреннего блока | 189 мм |
| Вес внутреннего блока | 12 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 734 мм |
| Ширина внешнего блока | 870 мм |
| Глубина внешнего блока | 373 мм |
| Вес внешнего блока | 50 кг |