


Отправка с 03 мая 202657 179 ₴
Вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна і, закріпленого на ньому, корпусу вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, виготовлений з листової сталі і покритий епоксидно-поліефірною фарбою, між зовнішнім і внутрішнім корпусом прокладений шар негорючого скловолокна.
Електродвигуни
Клас захисту ІР44, клас ізоляції F.
Параметри електроспоживання:
1ф – 230в – 50 Гц
Вентилятори оснащаються однофазними три-швидкісними двигунами, з вмонтованим захистом від перегріву і конденсатором.
Вентилятори комплектуються зовнішніми клемними коробками з класом захисту ІР55.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 293 Вт |
| Вес | 25 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 1770 куб. м/час |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Канальный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 2670 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 373 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Глубина | 825 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 315 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер патрубка | 312 |