


Отправка с 03 мая 202648 776 ₴
Вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна і, закріпленого на ньому, корпусу вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, виготовлений з листової сталі і покритий епоксидно-поліефірною фарбою, між зовнішнім і внутрішнім корпусом прокладений шар негорючого скловолокна.
Електродвигуни
Клас захисту ІР44, клас ізоляції F.
Параметри електроспоживання:
1ф – 230в – 50 Гц
Вентилятори оснащаються однофазними три-швидкісними двигунами, з вмонтованим захистом від перегріву і конденсатором.
Вентилятори комплектуються зовнішніми клемними коробками з класом захисту ІР55.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 204 Вт |
| Вес | 20 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 1320 куб. м/час |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Канальный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 2530 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 331 мм |
| Ширина | 387 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 250 мм |
| Размер патрубка | 248 мм |