



Отправка с 03 мая 202610 185 ₴
Канальні вентилятори TD-SILENT розроблені спеціально для приміщень з високими вимогами до низького рівня шуму.
Вентилятори виготовляються з високоякісного пластику і комплектуються високо-ефективними крильчатками і діагональними лопатками.
Конструктивно, вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна і закріпленого на ньому корпуса вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, між зовнішнім і внутрішнім корпусом розміщений шар звукоізолюючого матеріалу.
Звукові хвилі від крильчатки до електродвигуна проходять крізь внутрішній перфорований корпус, і під визначеним кутом направляються на шар звукоізолюючого матеріалу, де гасяться практично на 100%.[1] Використання гумових ущільнювачів на патрубках вентилятора дозволяє вилучити передачу вібрацій від вентилятора до повітрепровода.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 27 Вт |
| Вес | 5.4 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 250 куб. м/час |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Канальный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 2210 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 252 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глубина | 204 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Размер патрубка | 97 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Нет |
| Таймер выключения | Нет |
| Дистанционное включение/выключение | Да |