


Отправка с 03 мая 20263 586 ₴
Вентилятори EDM-100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються світловим індикатором і однофазним електро-двигуном (2303В – 50 Гц), клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
Модель “Z” оснащується електродвигунами з підвищеним терміном служби, комплектованими кульковими підшипниками. Максимальний розхід повітря становить 100 м.куб/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм.
Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки, клас захисту IP 44і робочу температуру повітря від 0 °С до +40 °С.
Комплектується зворотнім клапаном.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 13 Вт |
| Вес | 0.44 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 95 куб. м/час |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 2450 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глубина | 98 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 55 мм |
| Размер патрубка | 98 мм |