






Отправка с 03 мая 20267 765 ₴
Відцентровані вентилятори ECOAIR LC ECOWATT мають привабливий дизайн, високо-продуктивні та енергоефективні.
Вентилятори можуть бути налаштовані для роботи в двох режимах:
– Постійна робота при зниженому розході повітря з можливістю перемикання на максимальну потужність за сигналом зовнішнього або внутрішнього вимикача.
– Періодична робота з можливістю регулювання швидкості (з внутрішнього потенціометра).
Вентилятори ECOAIR LC ECOWATT комплектуються електродвигунами постійного струму (клас захисту IPX4, клас енергобезпеки ІІІ), які кріпляться до корпусу за допомогою спеціальних гумових «сайлент-блоків», що забезпечує дуже низький рівень шуму. Використання подібних електродвигунів значно знижує витрати на експлуатацію вентилятора. Вентилятори підключаються до однофазної мережі живлення з параметрами 220В-50Гц. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм.
EcoAIR TLC
Модель оснащена регульованим таймером (1-30 хв).
Постійна робота: таймер подовженої роботи дозволяє вентилятор працювати від 1 до 30 хв при максимальній продуктивності після вимкнення з зовнішнього вимикача, після заданого часу вентилятор переходить на низьку швидкість.
Періодична робота: таймер дозволяє вентилятору працювати заданий час після вимкнення з зовнішнього вимикача.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 5.6 Вт |
| Вес | 0.57 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 60 куб. м/час |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глубина | 127 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 79 мм |
| Размер патрубка | 99 мм |
| Дополнительные функции | |
| Таймер выключения | Да |