






Отправка с 03 мая 202611 090 ₴
Відцентровані вентилятори ECOAIR DESIGN ECOWATT мають привабливий дизайн, високо-продуктивні та енергоефективні. Вентилятори призначені для тривалої роботи при постійному зниженому руху повітря і мають можливість переходу на максимальну продуктивність за сигналом із зовнішнього чи внутрішнього вимикача. Мінімальна подача повітря встановлюється за допомогою дип-перемикачів на електронній платі вентилятора і може складати 15, 22, 30, 36, 45 або 54 м3/год.
Вентилятори ECOAIR DESIGN ECOWATT комплектуються електродвигунами постійного струму (клас захисту IPX4, клас електробезпеки ІІ), які кріпляться до корпусу за допомогою спеціальних гумових “сайлент-блоків”, які забезпечують дуже низький рівень шуму. Використання подібних електродвигунів значно знижує витрати на екcплуатацію вентилятора. Вентилятори підключаються до однофазної мережі живлення з параметрами 230В-50Гц.
Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм.
ECOAIR DESIGN ECOWATT виготовляється в кількох варіаціях:
Модель “S”: Вентилятор працює постійно при мінімальному витягу повітря і перемикається на максимальну продуктивність за допомогою вимикача.
Модель “Т”: Модель оснащена регульованим таймером (1-30 хв.).
Модель “Н”: Модель оснащена гідростатом, вентилятор переходить на максимальну продуктивність за сигналом гідростата, або зовнішнього вимикача (працює разом з таймером).
Модель “М”: Модель оснащена гідростатом і шнурковим вимикачем, вентилятор переходить на максимальну продуктивність за сигналом гідростата, або за внутрішнім шнурковим вимикачем (працює разом з таймером).| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 7.2 Вт |
| Вес | 0.57 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 65 куб. м/час |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глубина | 127 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 79 мм |
| Размер патрубка | 99 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Таймер выключения | Да |
| Шнуровий вимикач | Так |