




Отправка с 03 мая 202610 801 ₴
Побутові відцентрові вентилятори EBB DESIGN розроблені спеціально для приміщень з підвищеними вимогами до дизайнуі призначені для використання в системах вентиляції з великою протяжністю повітропроводів.
Вентилятори комплектуються робочими колесами з загнутими вперед лопатками і однофазними електродвигунами (230В – 50 Гц).
Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки, клас захисту IP44 і робочу температуру повітря від 0°С до +40°С.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 26 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 155 куб. м/час |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 1250 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 246 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Глубина | 162.5 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |