


Отправка с 03 мая 20268 220 ₴
Відцентрові вентилятори серії EBB-N призначені для використання в системах вентиляції з великою протяжністю повітропроводів.
Вентилятори комплектуються робочими колесами з загнутими вперед лопатками і однофазними 2-швидкісними електродвигунами (EBB-100N), або 3-швидкісними (EBB-170/N та EBB-250N) електродвигунами (230В-50 Гц, IP44, клас електробезпеки ІІ). Корпуси і крильчатки вентиляторів виготовляються з поліпропилену.
Серія EBB-N включає в себе три моделі 100, 170, 250, які в свою чергу можуть оснащуватися таймером або гігростатом:
S: Стандартна модель.
Т: Модель з регульованим таймером.
НТ: Модель з гігростатом і регульованим таймером.
Робочі температури від 0°С до +40°С.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 48 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 230 куб. м/час |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 1120 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 337 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 20 мм |
| Дополнительные функции | |
| Таймер выключения | Да |