






Отправка с 03 мая 20264 594 ₴
Вентилятори SILENT-100 DESIGN розроблені спеціально для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну. Вентилятори виготовляються з пластику надвисокої якості, комплектуються зворотнім клапаном з однофазовим двигуном (230В-50Гц), клас ізоляції В, з вмонтованим термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою резинових «сайлент-блоків», які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора. Максимальна витрата повітря 85 м. куб/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діметром 10 мм. Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки, клас захисту ІР45 і робочу температуру від 0 до 40 градусів С.
За запитом можливе виготовлення вентиляторів будь-якого кольору згідно палітри RAL.
Безшумна робота
В звичайних вентиляторах вібрація і шум від двигуна передаються в навколишній простір, а в вентиляторах SILENT вібрація і шум гасяться гумово-металевими втулками.
Зворотній клапан
Запобігає зворотньому потоку повітря при виключеному вентилятору.
Система кріплення електродвигуна
Електродвигун закріплений на гумових “сайлент-блоках”.
Змінні кольорові полоски
В комплекті з моделями 3С поставляються 4 кольорові полоски: блакитна, червона, зелена і жовта;
з моделями 4С поставляються 5 змінних полосок.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Вес | 0.65 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 85 куб. м/час |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 26.5 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Золотистый |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP45 |
| Размеры | |
| Высота | 188 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Глубина | 129.5 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 79 мм |
| Монтажная высота внешней части | 79 мм |