



Отправка с 03 мая 20267 617 ₴
Витяжні вентилятори серії HCM-N призначені для настінного або віконного встановлення, з безпосереднім викидом повітря без системи повітропроводів. Корпус і крильчатка виготовлені з пластику. Вентилятори укомплектовані однофазними електродвигунами (230В – 50Гц), клас захисту IPX4, клас ізоляціїї В, плавким запобіжником і інерційними жалюзями.
Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки
Робоча температура від 0°С до +40°С.
Захисна решітка запобігає попаданню в вентилятор посторонніх предметів.
Інерційні жалюзі відкриваються під дією потоку повітря при ввімкненні вентилятора і закриваються при його вимкненні.
При віконному встановленні необхідно закріпити, за допомогою двох гвинтів, в заздалегідь проробленому отворі внутрішню і зовнішню частини вентилятора.
При настінному встановленні необхідно закріпити, за допомогою 4-ох шурупів, внутрішню частину вентилятора на стіні на заздалегідь проробленому отворі.
Віконне встановлення:
Товщина шкла від 3 до 6 мм.
Діаметр отвору в склі:
HCM-150 N: від 183 до 188
HCM-180 N: від 220 до 225
HCM-225 N: від 262 до 267.
Настінне встановлення:
Діаметр отвору в стіні:
HCM-150 N: від 183 до 188
HCM-180 N: від 220 до 225
HCM-225 N: від 262 до 267.
|
Модель |
Ø A |
ØB |
C |
D |
E |
F |
|
HCM-225 N |
298 |
248 |
89 |
119 |
119 |
125 |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Вес | 1.8 кг |
| Производитель | Soler & Palau |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 695 куб. м/час |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 46 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Цвет | Белый |
| Скорость вращения | 1350 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 298 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 267 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 119 мм |
| Монтажная высота внешней части | 119 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки | Настінно/віконний |
| Размер патрубка | 298 |