


Отправка с 07 июня 2026Цену уточняйте
|
Рекомендована площа приміщення м. кв. |
25 |
|
Потужність охолодження (кВт) |
0.9/2,5/3.8 |
|
Потужність обігріву (кВт) |
0.8/2,8/5,0 |
|
Клас енергоефективності охолодження/обігрів |
А+++/А+++ |
|
Сезонний коефіцієнт SEER, |
9.47 |
|
Сезонний коефіцієнт SCOP |
5,20 |
|
Споживана потужність (Охолодження, кВт) |
0,48 |
|
Споживана потужність (Обігрів, Вт): |
0,50 |
|
Фреон |
R32 |
|
Температурний діапазон роботи, C: |
-21/+50 |
Привабливий настінний блок, що забезпечує ідеальну якість повітря в приміщенні.
Значення сезонної ефективності до A+++ в режимі охолодження та опалення в парній конфігурації та мультисистемі.
Comfort+: ідеальний комфорт та рівномірна температура по всьому приміщенню. Подвійні заслінки направляють повітря до стелі в режимі охолодження та вздовж стіни під час опалення.
2-зонний датчик руху: ця функція дозволяє направляти повітряний потік у зону, де в цей момент немає людей. Якщо людей у приміщенні немає, то блок автоматично переходить в енергоощадний режим (більша зона продуктивності).
Тепловий бустер швидко обігріває приміщення після вмикання кондиціонера. Встановлена температура досягається на 14% швидше, ніж у випадку звичайного кондиціонера (тільки парна система).
Flash streamer / Титано-апатитовий дезодоруючий фільтр/ Срібний фільтр
Flash streamer: використовуючи електрони для запуску хімічних реакцій з частинками, що містяться в повітрі, Flash Streamer видаляє алергени, такі як пилок і грибкові алергени, та усуває неприємні запахи, таким чином забезпечуючи більш свіже та чисте повітря.
Титано-апатитовий дезодоруючий фільтр ефективно поборює запахи, такі як тютюну чи домашніх тварин.
Срібний фільтр для очищення повітря й вилучення з нього алергенів стане ідеальним рішенням для вас, адже він уловлює алергени, такі як пилок, забезпечуючи стабільну подачу чистого повітря.
Статичний повітряний фільтр: новий повітряний фільтр оброблено активною речовиною (Ionpure), щоб він міг уловлювати, зменшувати кількість та видаляти бактерії та віруси.
Голосове управління через Amazon Alexa або Google Assistant основними функціями, такими як налаштування температури, режим роботи, швидкість обертання вентилятора тощо.
Програма Onecta: ви можете керувати внутрішнім блоком, перебуваючи де завгодно, за допомогою спеціальної програми, через локальну мережу або інтернет.
Тиха робота: рівень звукового тиску до 19 дБА FTXM-A/R + RXM-A/R
Функція рівномірного розподілу потоку повітря по всьому простору дозволяє використовувати поєднання горизонтальної та вертикальної зміни положення жалюзійних решіток для забезпечення циркуляції потоків холодного або теплого повітря навіть у віддалених кутах великих приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daikin |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 714 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2500 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Фильтр | Предварительный фильтр, Электростатический фильтр, Катехиновый фильтр, Дезодорирующий фильтр, Плазменный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 19 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Нет |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 480 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 500 Вт |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 298 мм |
| Ширина внутреннего блока | 804 мм |
| Глубина внутреннего блока | 252 мм |
| Вес внутреннего блока | 11.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 610 мм |
| Ширина внешнего блока | 923 мм |
| Глубина внешнего блока | 367 мм |
| Вес внешнего блока | 36 кг |