




Отправка с 02 июня 2026Цену уточняйте
|
Рекомендована площа приміщення м. кв. |
20 |
|
Потужність охолодження (кВт) |
1.3/2.0/2.6 |
|
Потужність обігріву (кВт) |
1.3/2.5/3.5 |
|
Клас енергоефективності охолодження/обігрів |
А++/А+ |
|
Сезонний коефіцієнт SEER, |
7.2 |
|
Сезонний коефіцієнт SCOP |
3.75 |
|
Споживана потужність (Охолодження, кВт) |
0.54 |
|
Споживана потужність (Обігрів, Вт): |
0.52 |
|
Фреон |
R32 |
|
Температурний діапазон роботи, C: |
-15/+48 |
|
Розмір труб, мм |
6,35/9,52 |
Показники сезонної ефективності до A++ у режимі охолодження;
Застосунок Onecta (опція): керуйте своїм внутрішнім блоком з будь-якого місця за допомогою програми, через локальну мережу або Інтернет;
Голосове управління через Amazon Alexa або Google Assistant основними функціями, такими як уставка, режим роботи, швидкість обертання вентилятора тощо;
Тиха робота з рівнем шуму до 21 дБА;
Вибір системи на R-32 зменшує рівень впливу на навколишнє середовище на 68% порівняно з R-410A і безпосередньо знижує споживання енергії завдяки високій енергоефективності.
Режим Еcono
У цьому режимі знижується споживання енергії, що дозволяє одночасно використовувати інші прилади з високим енергоспоживанням. Ця функція також забезпечує енергозбереження.
Режим вентиляції
Кондиціонер можна використовувати в режимі вентиляції, для створення потоку повітря без охолодження або нагрівання.
Комфортний режим
Блок автоматично змінює кут заслінок залежно від режиму. У режимі охолодження повітря направляється в основному вгору, щоб уникнути холодних протягів, а в режимі нагрівання — в основному вниз, щоб тримати ваші ноги в теплі.
Автоматична зміна вертикального положення заслінок
Можливість вмикання автоматичної зміни вертикального положення заслінок для рівномірного розподілу повітряних потоків і температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daikin |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Поток воздуха | 625 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 2400 Вт |
| Мощность охлаждения | 2000 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 21 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Нет |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 592 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 640 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 48 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 286 мм |
| Ширина внутреннего блока | 770 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 550 мм |
| Ширина внешнего блока | 740 мм |
| Глубина внешнего блока | 343 мм |
| Вес внешнего блока | 24 кг |