










54 999 ₴
|
Рекомендована площа приміщення м. кв. |
до 70 |
|
Потужність охолодження (Вт) |
7030 |
|
Потужність обігріву (Вт) |
7323 |
|
Споживана потужність (Охолодження, Вт) |
2191 (340-3450) |
|
Споживана потужність (Обігрів, Вт): |
2030 (300-3150) |
| Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ | 34,5-46 / 60 |
|
Фреон |
R32 |
|
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм |
9.52mm (3/8in) / 15.9mm (5/8in) |
|
Робочий діапазон температур, °С |
Охолодження від -15 °С до +50 °С /Обігрів від -25 °С до 24 °С |
|
Компресор, |
Toshiba GMCC |
Дизайнерська новинка від англійського бренду NC clima представлена у 2023 році - побутовий кондиціонер серія Liverpool
Унікальний та витриманий дизайн
Чорний, глянцевий колір внутрішнього блоку спліт системи NC clima Liverpool підкреслить сучасний інтер'єр квартири, офісу, приватного будинку або будь-якого іншого приміщення. Створить комфортні умови клімату в комбінації з інноваційними функціями.
Віддалений контроль - Wi-Fi ready
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Liverpool присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет.
Вбудована іонізація повітря
Шляхом вбудованого блоку іонізації, спліт-система серії Liverpool ефективно очищує та дезінфікує повітря в приміщенні, що значно поліпшує мікроклімат, освіжаючи та, паралельно, видаляючи шкідливі компоненти (віруси, бактерії, алергени).
Підігрів зовнішнього блоку
Під час сильних морозів взимку, побутовий кондиціонер NC clima серії Liverpool здатний повноцінно обігріти приміщення площею до 70 метрів квадратних. Така здібність досягнута вбудованим "зимовим комплектом" (підігрів зовнішнього блоку).
Технологія очищення повітря іонізацєю;
Функції: Follow me (датчик вимірювання);
ECO (автоматичний режим по встановленню та регулюванню температури);
GEAR (зниження споживання електроенергії);
4-D AirFlow (нова технологія циркуляції повітря);
TURBO - режим;
Dimmer ;
Самоочищення;
Інверторний компресор Toshiba;
Фреон останньої версії R32;
Робота на обігрів до -25°С;
Енергоефективність А+++/А++;
Антикорозійне покриття;
Підігрів зовнішнього блоку та піддону
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Поток воздуха | 1090 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2030 Вт |
| Мощность охлаждения | 2191 Вт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 34.5 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 50 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2191 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2030 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 336 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1083 мм |
| Глубина внутреннего блока | 244 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.6 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 673 мм |
| Ширина внешнего блока | 890 мм |
| Глубина внешнего блока | 342 мм |
| Вес внешнего блока | 43.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність, БТО/год | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 70 |
| Наявність | Є у наявності, Усі |
| Серія | NC clima Liverpool до -25°С |