




19 549 ₴
Breezy - децентралізована вентиляційна система з рекуперацією тепла. Найсучасніше та найефективніше рішення для забезпечення комфортного мікроклімату й необхідного повітрообміну в нових та відремонтованих житлових і громадських приміщеннях.

Breezy одночасно подає відфільтроване повітря з вулиці і видаляє відпрацьоване з приміщення через один отвір у зовнішній стіні.
Найвища продуктивність серед конкурентів та унікальна система розподілу потоків повітря дає змогу встановлювати всього один пристрій у приміщеннях до 30 м² (залежить від типу приміщення та кількості людей, що постійно там знаходяться).
Принцип роботи рекуператора
Одночасне подавання відфільтрованого повітря з вулиці та витягання відпрацьованого з приміщення через один отвір у зовнішній стінці. Витяжне повітря передає своє тепло припливному повітрю взимку та прохолоду влітку без змішування потоків.
У такий спосіб пристрій дозволяє підтримувати оптимальний рівень температури у приміщенні, зменшуючи витрати на опалення або кондиціювання повітря.
УСІ ФУНКЦІЇ У ВАШОМУ СМАРТФОНІ
Робочі режими: рекуперація, лише нагнітання, лише витягання, автоматичний режим (робота за датчиками температури та якості повітря);
3 швидкості, що налаштовуються окремо для подавання та витягання повітря;
4 датчики температури повітря: зовнішнього, подавання, витягання та в приміщенні;
Датчик освітлення;
Датчик вологості (RH %);
Датчик вуглекислого газу (СО2);
Датчик якості повітря (tVOC);
Захист від замерзання та електричний нагрівач для підтримання комфортної температури повітря, що подається;
Визначення стану повітряного фільтра;
Показник рівня коефіцієнта корисної дії;
Дистанційне керування пристроєм за допомогою IR-пульта і смартфону через Wi-Fi;
Функціональний мобільний застосунок із голосовим керуванням, хмарним сервісом та статистикою рівня якості повітря
Максимальна температура повітря що переміщується +50
Мінімальна температура повітря що переміщується -30
Рекомендована мінімальна товщина стіни – 400 мм. Для стін з іншими товщинами можливо використовувати подовжувачі (опція, замовляється окремо).
Рекомендована площа житлового приміщення, м2 - до 35
Номінальна потужність 22 Вт
Продуктивність, м3/год 57 (70*),
Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: 42 дБ(А)
Клас захисту: IP24
Тип двигуна: EC
* Продуктивність у режимі Boost. Не рекомендується для постійного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рекуператора | Ребристый |
| Производительность | 57 куб. м/час |
| Эффективности рекуперации тепла | 88 % |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Степень защиты IP | 24 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 245 мм |
| Длина | 540 мм |
| Высота | 307 мм |