

Отправка с 08 мая 2026Цену уточняйте
|
Рекомендована площа, м2 |
20 |
|
Потужність охолодження (кВт) |
1,3/2,0/2,6 |
|
Потужність обігріву (кВт) |
1.3/2,5/3,5 |
|
Споживана потужність Охолодження, Вт, ном |
430 |
|
Споживана потужність Обігрів, Вт, ном |
500 |
|
Сезонний коефіцієнт SEER, |
8,75 (А+++) |
|
Сезонний коефіцієнт SCOP |
5,15 (А+++) |
|
Фреон |
R32 |
|
Температурний діапазон роботи, C: |
-15/+46 |
|
Розмір труб, мм |
6,35/9,52 |
Компактна й функціональна конструкція білого, чорного, сріблястого кольору
відмінно пасує до будь-якого інтер’єра
Згладжені кути визначають ненав’язливий дизайн блока, що не займає багато місця
Малі розміри роблять цю систему найкомпактнішою на ринку
Простий дизайн панелі дозволяє легко підібрати потрібну текстуру та колір,
що ідеально пасуватиме інтер’єру будь-якого приміщення
Дизайн, відзначений нагородами: Блок Stylish отримав нагороди Reddot, Good Design Award та iF за інноваційний вигляд та функціональні можливості
Ефект Коанда (флотації) оптимізує повітряний потік для забезпечення комфортного мікроклімату. Використання демпферів особливої форми дозволяє сформувати спрямований повітряний потік, що забезпечує рівномірніший розподіл температури в усьому приміщенні
Stylish використовує інтелектуальний тепловий датчик для визначення температури поверхні в кімнаті для створення комфортнішого клімату. Датчик визначає поточну температуру в приміщенні, після чого рівномірно розподіляє повітря по всій кімнаті, а потім блок переходить в потоковий режим, спрямовуючи тепле або прохолодне повітря у відповідні області.
Stylish використовує спеціально розроблений вентилятор для оптимізації повітряного потоку, що забезпечує високу енергоефективність при низьких рівнях звуку. Для досягнення вищого рівня енергоефективності компанія Daikin розробила вентилятор, який ефективно працює в компактному корпусі блока Stylish. Разом вентилятор і теплообмінник досягають найвищих енергетичних характеристик, але працюють на рівні звуку, який практично не чути.
Якість повітря Використовуючи електрони для запуску хімічних реакцій з частинками, що містяться в повітрі, Flash Streamer видаляє алергени, такі як пилок і грибкові алергени, та усуває неприємні запахи, таким чином забезпечуючи більш чисте та якісне повітря. Новий статичний повітряний фільтр оброблено активною речовиною (Ionpure), щоб він міг уловлювати, зменшувати кількість та видаляти бактерії та віруси.
Програма Onecta: ви можете керувати внутрішнім блоком, перебуваючи де завгодно, за допомогою спеціальної програми, через локальну мережу або інтернет
Голосове управління через Amazon Alexa або Google Assistant основними функціями, такими як налаштування температури, режим роботи, швидкість обертання вентилятора, споживання кондиціонером електроенергії.
Показники сезонної ефективності до A+++ у режимах охолодження та опалення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daikin |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Поток воздуха | 660 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Мощность охлаждения | 2000 Вт |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 19 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 430 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 500 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 798 мм |
| Глубина внутреннего блока | 189 мм |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 550 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Глубина внешнего блока | 285 мм |
| Вес внешнего блока | 32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Чорне дерево |