










54 999 ₴
|
Рекомендована площа приміщення м. кв. |
52 |
|
Потужність охолодження (Вт) |
5455 |
|
Потужність обігріву (Вт) |
5572 |
|
Споживана потужність (Охолодження, Вт) |
1398 (150 - 2640) |
|
Споживана потужність (Обігрів, Вт): |
1543 (220 - 2700) |
|
Фільтр |
High density filter / Cold-catalyst filter / Silver ion filter / BIO filter |
|
Фреон |
R32 |
|
SEER/SCOP |
7.7 (А++) / 4,2 (А+) |
|
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм |
6.35mm (1/4in) / 12.7mm (1/2in) |
|
Робочий діапазон температур, °С |
Охолодження від -15 °С до +50 °С / Обігрів від -30 °С до 24 °С |
|
Компресор, |
Toshiba GMCC |
Флагманська серія від NC clima спліт-систем Stonehenge, яка змінить ваш погляд на кондиціонери. Цей продукт відкриває нові можливості для регулювання температури повітря в приміщенні, відрізняючись від традиційного сприйняття кондиціонера як допоміжного пристрою з періодичним використанням.
Stonehenge - це професійний побутовий настінний тепловий насос повітря-повітря, який можна використовувати як основне джерело обігріву та охолодження приміщення. Ця лінійка вирізняється вбудованою інтелектуальною системою, яка мінімізує втручання людини в процес налаштування та роботу кондиціонера.
Stonehenge оснащений комбінацією іонізатора та п'ятьма додатковими фільтрами, що дозволяють очищувати повітря на рівні очисника повітря. Основні відмінності та особливості цієї серії кондиціонерів включають у себе:
Висока енергоефективність (SEER/SCOP) - A+++/A++;
Віддалений контроль - Wi-Fi ready
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Stonehenge присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет;
Іонізація та додаткові фільтри для ефективного очищення повітря;
Робочий діапазон температур: охолодження від -15°С до +50°С, обігрів від -30°С до 24°С.
Stonehenge працює за принципом теплового насосу та не вимагає додаткового зимового комплекту для обігріву, що забезпечує стабільну роботу навіть при негативних температурах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 52 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18600 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5572 Вт |
| Мощность охлаждения | 5455 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Фильтр | Плазменный фильтр, Предварительный фильтр, Катехиновый фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 18.5 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1398 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1543 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 319 мм |
| Ширина внутреннего блока | 965 мм |
| Глубина внутреннего блока | 239 мм |
| Вес внутреннего блока | 12.3 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 673 мм |
| Ширина внешнего блока | 890 мм |
| Глубина внешнего блока | 342 мм |
| Вес внешнего блока | 43.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | NC clima Stonehenge до -30°С |