










37 999 ₴
|
Флагманська серія від NC clima спліт-систем Stonehenge, яка змінить ваш погляд на кондиціонери. Цей продукт відкриває нові можливості для регулювання температури повітря в приміщенні, відрізняючись від традиційного сприйняття кондиціонера як допоміжного пристрою з періодичним використанням. Stonehenge - це професійний побутовий настінний тепловий насос повітря-повітря, який можна використовувати як основне джерело обігріву та охолодження приміщення. Ця лінійка вирізняється вбудованою інтелектуальною системою, яка мінімізує втручання людини в процес налаштування та роботу кондиціонера. Stonehenge оснащений комбінацією іонізатора та п'ятьма додатковими фільтрами, що дозволяють очищувати повітря на рівні очисника повітря. Основні відмінності та особливості цієї серії кондиціонерів включають у себе: Висока енергоефективність (SEER/SCOP) - A+++ / A++;
Віддалений контроль - Wi-Fi ready Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Stonehenge присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет; Іонізація та додаткові фільтри для ефективного очищення повітря; Робочий діапазон температур: охолодження від -15°С до +50°С, обігрів від -30°С до 24°С. Stonehenge працює за принципом теплового насосу та не вимагає додаткового зимового комплекту для обігріву, що забезпечує стабільну роботу навіть при негативних температурах. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Охлаждающая способность | 12500 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3960 Вт |
| Мощность охлаждения | 3665 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Плазменный фильтр, Предварительный фильтр, Угольный фильтр, Катехиновый фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 821 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 960 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 795 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 10.2 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Глубина внешнего блока | 303 мм |
| Вес внешнего блока | 29.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | NC clima Stonehenge до -30°С |
| Потужність, БТО/год | 12500 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 35 |
| Наявність | Є у наявності, Усі |