










40 999 ₴
|
Рекомендована площа приміщення м. кв. |
50 |
|
Потужність охолодження (Вт) |
5274 |
|
Потужність обігріву (Вт) |
5567 |
|
Коефіцієнт ефективності SEER: |
7.0 (A++) |
|
Коефіцієнт ефективності SCOP |
4.0 (A+) |
|
Номінальна споживана потужність (Охолодження, Вт) |
1500 (560~2000) |
|
Номінальна споживана потужність (Обігрів, Вт): |
1500 (780~2000) |
|
Фреон |
R32 |
|
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм |
6.35mm (1/4in)/12.7mm(1/2in) |
|
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ |
28-43 / 55,5 |
|
Робочий діапазон температур, °С: |
Охолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -20 °C до 30 °C |
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NС clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO18EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.
Режим ECO и TURBO
Вбудований в систему спеціальний економний режим ECO дозволяє знизити витрати на електроенергію, що споживається до 60%.
Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.
Wi-Fi керування
Дистанційне керування кондиціонера NС clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.
Тиха робота
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Для моделі NCI/NCO09EHBIw1eu мінімальний рівень шуму становить лише 20 дБ. Такі показники забезпечать Вам комфорт та тишу під час відпочинку.
Функция Dimmer
Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.
Від -20°С до +50°С
Кондиціонер NС clima Birmingham у широкому діапазоні робочих температур для кожної пори року. Модель відмінно впорається як з обігрівом Вашої оселі при зовнішній температурі до -20°С, так і з охолодженням при зовнішній температурі до +50°С. Така здатність досягнута вбудованим "зимовим комплектом".
Фреон R32 и покриття Golden Fin
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Режим FRESH (іонізація)
Режим ECO
Режим I Feel
Режим AUTO
Режим турбо
Режим нічний
Режим Dimmer
Таймер
Автоматичний перезапуск
Самоочищення
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)
Фільтри грубого очищення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 52 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5567 Вт |
| Мощность охлаждения | 5274 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -20 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1500 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1500 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 215 мм |
| Ширина внутреннего блока | 965 мм |
| Глубина внутреннего блока | 319 мм |
| Вес внутреннего блока | 10.9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 805 мм |
| Глубина внешнего блока | 554 мм |
| Вес внешнего блока | 33.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 52 |
| Потужність, БТО/год | 18000 |
| Серія | NC clima Birmingham до -20°С |
| Наявність | Є у наявності, Усі |