










35 999 ₴
|
Рекомендована площа, м2 |
50 |
|
Потужність охолодження (Вт) |
5270 |
|
Потужність обігріву (Вт) |
5570 |
|
Коефіцієнт ефективності SEER: |
7,0 (А++) |
|
Коефіцієнт ефективності SCOP |
4,0 (А+) |
|
Номінальна споживана потужність (Охолодження, Вт) |
1550 (150~2250) |
|
Номінальна споживана потужність (Обігрів, Вт): |
1543 (220~2350) |
|
Робочий діапазон температур, °С |
Охолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -15°С до 24°С |
|
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ |
31-41 / 57 |
|
Фреон |
R32 |
|
Компресор, роторний |
Toshiba (GMCC) |
|
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм |
6.35mm (1/4in)/12.7mm (1/2in) |
-
Новинка від торгової марки з Великобританії – NС clima у вигляді інверторних кондиціонерів серії Манчестер. Дана модель виконана в традиційному стилі білого кольору з гладкою поверхнею.
Інверторний компресор
Компресор інверторного типу від світового виробника - Toshiba GMCC дозволяє контролювати витрату електроенергії, знизити рівень шуму від процесу роботи, підтримуючи температурний діапазон від +50 до -15°С.
Теплообмінники оброблені антикорозійним матеріалом Gold Fin, що захищає важливі вузли кондиціонера від довкілля. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, плісняви та грибків на поверхні телпообмінників.
Wi-Fi ready
Дистанційне керування через смартфон, планшет або інший мобільний гаджет по мережі Wi-Fi, через спеціальний модуль (купується окремо) та програму NetHome Plus (підтримується ОС Android та iOS).
Іонізація повітря
Вбудований іонізатор серії побутових кондиціонерів Manchester – негативно заряджені іони при взаємодії із зовнішнім середовищем, нейтралізують віруси, бактерії, мікроби, спори грибка, насичуючи повітря аероіонами, а організм – киснем.
Економна витрата ресурсів
Вбудована опція ECO (доступна лише для режиму охолодження) покликана економити споживання електроенергії. Активна функція регулює оберти вентилятора та перемикання температури в автоматичному режимі.
Основні функції:
Режим FRESH (іонізація);
Режим ECO;
Режим AUTO;
Режим турбо;
Режим нічний;
Таймер;
Автоматичний перезапуск;
Самоочищення;
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5568 Вт |
| Мощность охлаждения | 5275 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 28.8 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 31 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1550 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1543 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 320 мм |
| Ширина внутреннего блока | 969 мм |
| Глубина внутреннего блока | 241 мм |
| Вес внутреннего блока | 11.2 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 320 мм |
| Ширина внешнего блока | 969 мм |
| Глубина внешнего блока | 241 мм |
| Вес внешнего блока | 33.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Фреон | до 35 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 52 |
| Потужність, БТО/год | 18000 |
| Серія | NC clima Manchester до -15°С |
| Наявність | Є у наявності, Усі |