

9 100 ₴
Вентилятор автоматично регулює свою роботу у відповідність до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху і датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання і не вимагає втручання користувача.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора при мінімальному рівні шуму.
Параметри електроживлення:
1ф – 230 В – 50 Гц
Підключення проводиться по двопровідній схемі схемі (L і N).
– Вентилятори мають II клас електробезпеки і не вимагають заземлення.
– Клас захисту IP45.
– Робочі температури від -5 ° С до + 40 ° С.
– Вбудований термозахист.
– зсувний зворотний клапан.
Алгоритми роботи SILENT DUAL
Вентилятор включається автоматично при виявленні руху або при збільшенні рівня відносної вологості і регулює швидкість обертання для досягнення мінімального енергоспоживання і мінімального рівня шуму.
Немає руху, немає «підвищеної вологості»
Поточна вологість < Середня вологість Немає руху.
Виявлення руху
Поточна вологість <Середня вологість Є рух.
Різке збільшення вологості
Поточна вологість> Середня вологість «Різке збільшення»
Плавне збільшення вологості
Поточна вологість> Середня вологість «Плавна зміна»
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Soler & Palau |
| Страна производитель | Испания |
| Способ установки | Настенный |
| Расход воздуха | 90 куб. м/час |
| Уровень шума | 26.5 дБ |
| Скорость вращения | 2200 об/мин |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP45 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Таймер выключения | Да |
| Размеры | |
| Высота | 167 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Глубина | 157 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 99 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 103 мм |
| Монтажная высота внешней части | 103 мм |
| Размер патрубка | 105 мм |